субота, 31 жовтня 2020 р.

Мотиваційне відео 2

Йди до своєї мети


     Буває, що людина починає щось робити, деякий час у нього все йде добре, поки його не осягає невдача, зрив або він опиняється в глухому куті. Нічого не погіршується, але й не поліпшується. Тоді основним завданням стає знайти в собі сили не відмовитися від досягнення своєї мети.
Необхідно зрозуміти: таке відбувається з усіма, це обов'язковий етап, який свідчить про те, що план у чомусь то треба підкоригувати. Саме тому не варто ставитися до складеного плану як до чогось непорушного: змінюйте і переправляйте його. Розгляньте і прийміть інші, альтернативні рішення, які можуть призвести до бажаної мети. Буває, що з часом плани щодо її досягнення змінюються. Нерідко з'являються нові можливості або, навпаки, виникають несподівані перешкоди. Проаналізуйте, з чим пов'язана невдача, в чому причина, де помилка, яку можна визначити і виправити.
    Одну й ту ж мету, як правило, можна досягти різними шляхами. Є тільки одна важлива умова: зміни повинні вести до мети, тобто бути діями, а не роздумами про те, чому не вдасться її досягти. Вибирайте різні варіанти і дійте. Важливо зрозуміти: помилки неминучі на шляху. Проблема не в тому, щоб не робити їх, а в правильному до них ставлення, при якому помилки аналізуються і використовуються для просування до мети.
    Коли ми кидаємо що- небудь робити після невдачі або відмовляємося від дій з боязні зробити помилку, ми накопичуємо досвід невдач. А коли ми активно діємо, пробуємо, робимо помилки, виправляємо їх, ми отримуємо важливий досвід - досвід дій. Цей досвід більш важливий, ніж досвід досягнень. Наполеон сказав: "здалися більше, ніж тих, хто програв".
    Щоб не забувати про свої цілі, можна застосувати наступний прийом: написати собі нотатки і розмістити їх так, щоб вони часто траплялися вам на очі . У них слід написати ту мету, до якої ви прагнете, і то просте дію, яке ви сьогодні зробите заради цієї бажаної мети.
Записуйте свої цілі. Перечитуйте їх. Промовляти їх. Переглядайте їх. І ви побачите, що вони реалізуються у вашому житті.

4 коментарі:

Чому стримувати свої почуття на роботі - шкідливо для здоров'я

  Чому стримувати свої почуття на роботі - шкідливо для здоров'я      Уявіть, що ви - на висоті 10 тисяч метрів, у вузькому проході штов...