понеділок, 28 вересня 2020 р.

Початок змін

 ❤ Покласти початок змінам: як? ❤

     Психологи рекомендують почати змінювати себе з малого — присвятити вдосконаленню власної особистості від 20 до 30 хвилин на день. Але перед цим важливо проаналізувати, яка область потребує негайного зростання насамперед.
    Змінити себе раз і назавжди ударними темпами неможливо. Деякі навички ми втрачаємо, змінюються умови й обставини життя, а наше тіло потребує постійної турботи та роботи над собою. Робити помалу, але регулярно — головний принцип, здатний змінити внутрішнє і зовнішнє в себе в кращу сторону, чого ми всі бажаємо. Ось приклади подібних невеликих занять, здатних зрушити з місця гори та покласти початок великим змінам в самому собі:
  • Два рази на день робити по 15-20 присідань.
  • Вивчати один вірш на тиждень.
  • Змінити звичку з'їдати шоколадку після обіду. Замість неї вживати будь-який сезонний фрукт.
  • Вимикати телевізор на 20 хвилин ввечері та просто розмовляти зі своїми дітьми.
  • Розділити свою квартиру на невеликі зони та прибирати одну з них в день — це теж один з проявів особистісного зростання.
  • Піти на курси англійської або іспанської мови, адже ви мріяли про це зі студентських років.
  • Скачати відеозаняття з того виду фітнесу, який вам подобається — стретчинг, йога або запальна зумба — і виконувати один невеликий комплекс на день.
  • Випивати перед сніданком склянку води з розчиненою в ньому ложкою меду.
  • Гуляти перед сном з чоловіком протягом 15 хвилин.


    Змінювати своє життя в кращу сторону можна прямо з цього моменту. Для цього важливо встати і зробити якусь маленьку, але важливу справу, яка підніме вашу самооцінку. Не забувайте хвалити та мотивувати себе. Починайте тільки з тих справ, які вам дійсно цікаві. У такому разі самовдосконалення захопить вас, змінюючи життя і відкриваючи нові, незвідані горизонти.




понеділок, 21 вересня 2020 р.

Подолання страху та невпевненості

 💢 Як подолати страх і невпевненість у собі 💢

    В той чи інший період життя, ми всі відчуваємо страх: коли безконтрольно калатає серце, пітніють долоні, не вистачає повітря, а у шлунку відчуваються спазми.
    Страх має дуже реальний вплив на організм, а ці зазначені вище "ефекти" покликані захистити нас від небезпеки.
    У повсякденному ж житті, невелика порція страху може бути корисною: вона тримає нас у напрузі та мотивує. Утім, коли страх і невпевненість "затуляють" здоровий глузд, ці нездорові розумові процеси можуть затьмарити розум і завадити реалізації поставленої мети.


1. Визначити страхи і невпевненість. Скласти список

    Перший крок до ліквідації страху - його визнання. Для себе необхідно визначити, що саме змушує боятися: невдача? Відмова? Страх виглядати безглуздо? Після того, як страх буде визначений, потрібно сісти і подумати, чому ви боїтеся. Чи страхи є логічними, чи вони є просто продуктом ваших емоцій?

2. Перестати "надумувати"

    Звичайно, це гарна звичка - обдумати ситуацію, перед прийняттям важливого рішення. Але надто велике "думання", насправді, віддаляє вас від конкретних дій. Якщо ви не будете діяти, ви ніколи не підете вперед. "Так що досить аналізувати кожну дрібницю, натомість дійте", - радить видання.

3. Знайти в собі сильні сторони

    Коли ви нагадаєте собі про те, що у вас гарно виходить, і про те, що вам подобається у собі, ви отримаєте більше довіри і впевненості, а отже почнете відпускати свій страх.   

4. Тренуватися та гарно харчуватися

    Всі ми знаємо, що фізичні вправи і здорова дієта дуже корисні для нашого організму. Здоровий спосіб життя також може поліпшити настрій та змусить почуватися спокійніше, збалансованіше і впевненіше. А це, в свою чергу, вірний спосіб перемогти занепокоєння і невпевненість. 
5. Ставте собі мету
    Без плану, дуже важко заблукати та почуватися, ніби у вас в житті немає сенсу. Визначення мети може дати конкретний напрям та змусити піднятися над своїми страхами і дозволить досягти в житті того, чого ви самі бажаєте. Крім того, при досягненні поставленої мети, ви кожного разу отримуєте ще більше впевненості у собі.
    Страх - це продукт розуму і внутрішньої боротьби. Він немає нічого спільного із навколишнім світом.

неділя, 20 вересня 2020 р.

Не падай духом


👆 Як не падати духом 👆

  Часто буває, що обставини складаються не найкращим чином, а то і просто без видимих причин у людей псується настрій і зникає бажання щось робити. Щоб уникнути таких ситуацій, повторюйте щодня ці прості істини, і у вас будуть всі шанси стати забезпеченою, успішною, цікавою у спілкуванні людиною. Отже, ось десять істин, які добре мотивують і надихають!


Чого не треба боятися?

    Багато з нас найбільше бояться померти. Але чи цього треба боятися? Значно гірше дозволити собі животіти і згаснути, будучи ще живим. Життя дане нам для того, щоб ми розвивалися, удосконалювалися, розкривали свій потенціал. Не бійся зробити помилку, дій!
Весь час робити щось, лише для виконання самої дії
    Можна витратити купу зусиль без видимого результату, ходити на зустрічі, вести листування по електронній пошті та бесіди по телефоні, складати численні звіти, а іноді буває досить однієї дії, щоб негайно скласти обставини правильно і наприклад, укласти важливий контракт. Пам’ятайте, зробити означає домогтися результату!

Сильні люди вміють посміхатися

    Навчіться посміхатися. Посмішка привертає людей, вони починають бачити в вас впевнену, рішучу, добру людину. Посміхніться без будь-якої причини, походіть вдома з посмішкою на обличчі кілька хвилин. Поступово ваш настрій покращиться, ви відчуєте приплив внутрішніх сил, з’явиться енергія і віра в себе.
Не зупиняйтеся, можливо, ви перебуваєте в сантиметрі від тріумфу
    Чим довше триває робота над чимось, тим ближчим є успіх. Всі пройдені невдачі збагачують ваш досвід, дарують нові знання. Рішуче йдіть до кінця, не кидайте справи на півдорозі, досягайте мети.

Не приймайте думку людей про себе як незаперечну істину

    Хто може знати вас в усіх подробицях, крім вас самих? Звичайно, ніхто! Не звертайте особливої уваги на те, що думають люди, які вас оточують, нікому не відомо все, що ви пережили, пройшли, дізналися і подолали. Вислухайте, але не сприймайте як істину.

Життя коротке
    Кожна літня людина розповість вам, що були часи, коли вона вважала, ніби все попереду. А півстоліття промайнуло, як один день.
    Ніколи не думайте, що у вас є час на довгі роздуми і розгойдування. Треба починати діяти вже зараз. Пам’ятайте, життя може перерватися в будь-яку мить.

Тільки ми самі відповідаємо за те, де зараз перебуваємо

    Не подобається теперішній стан речей? Все просто: пора почати вибирати інші рішення, діяти по-новому. Варіанти є завжди, адже навіть бездіяльність і відсутність прийнятого рішення – також дія!

Минулого не існує

    Живіть нинішнім моментом. У кожної людини зберігаються в пам’яті минулі події, але реальність – це поточний час. У реальності є лише те, що ви переживаєте в цю мить. А минуле пішло безповоротно, його треба відпустити з усіма негативними епізодами, переживаннями і подіями. Будьте зосереджені на своїх нинішніх справах.
Не забувайте подякувати
    Будьте вдячні всім і завжди, життя дає вам лише те, що ви віддаєте. Не варто плекати злих помислів, коли хтось вчинив з вами погано. Просто скажіть цій людині «дякую» за те, що знаєте тепер, з ким не треба мати спільних справ і близько спілкуватися. Подякуйте собі за те, що змогли залишитися спокійним у ситуації, коли інші починають нервуватися і злитися.
    За таке ставлення до навколишнього світу Всесвіт обдарує вас оптимістичним ставленням до життя і новими можливостями.


понеділок, 14 вересня 2020 р.

Знайомство

 

    Вітаю, тебе, любий читач мого блогу. Мене звати Владислава і кожен день я даватиму тобі  мотивацію для досягнення своїх цілей та мрій. Ми будемо обговорювати теми на саморозвиток, реалізація, внутрішні проблеми і страхи, будемо ділитися своїм життєвим досвідом. Всі історії можеш написати мені на пошту:v.slavaav@gmail.com  



 

Чому стримувати свої почуття на роботі - шкідливо для здоров'я

  Чому стримувати свої почуття на роботі - шкідливо для здоров'я      Уявіть, що ви - на висоті 10 тисяч метрів, у вузькому проході штов...